خانه / اخبار / سونی :برنامه ای برای انتشار Gran Turismo 6 برای ps vita نداریم

سونی :برنامه ای برای انتشار Gran Turismo 6 برای ps vita نداریم

Gran Turismo 6

با توجه به اعلام Shuhei Yoshida که مدیر عامل بخش سرگرمیهای سونی در سرتاسر جهان می باشد ، دارندگان PlayStation Vita به این زودی ها نباید منتظر آمدن
Gran Turismo 6 برای این کنسول دستی باشند. چرا که ps vita به مانند ps3 آن قدر قدرتمند نیست که بتواند هر بازی را به راحتی اجرا کند.

Shuhei Yoshida در گفتگویی با سایت ign در این مورد اعلام کرده است :

PS Vita یک سیستم بسیار قدرتمند قابل حمل است، اما نه آن قدر قوی که به مانند PS3 باشد. به عنوان مثال GT6 با استفاده از قدرت ps3 واقعا در سطح بسیار بالایی می باشد. ولی واقعا سخت است که GT6 به سمت PlayStation Vita نیز حرکت کند.

اما از لحاظ پشتیبانی از PlayStation Vita، من انتظار ندارم که تمامی بازی ها قادر به اجرا بر روی PlayStation Vita باشند. بنابر این در حال حاضر ما هیچ برنامه ی روشنی که بتوانیم در مورد عرضه ی Gran Turismo 6 بر روی این کنسول بحث کنیم نداریم.

این امکان وجود دارد که Gran Turismo 6 برای PlayStation 4 و Vita نیز بیاید. هر چند که بازی های first-party سونی همگی قابلیت ریموت پلی را دارا می باشند. البته استدیوی Polyphony Digital قبلا اعلام کرده بود که مشغول انجام دادن آزمایش هایی است که به این نتیجه برسد که امکان دارد GT6 برای ps4 عرضه شود یا خیر.

Gran Turismo 6 در ۶ دسامبر به طور انحصاری برای ps3 عرضه می شود و ساخت فیلم بازی نیز تایید شده است.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × 1 =