خانه / اخبار / سونی تایید کرد: PS4 آداپتر خارجی نخواهد داشت

سونی تایید کرد: PS4 آداپتر خارجی نخواهد داشت

 PS4

Shuhei Yoshida رئیس استودیوی جهانی سونی، در پستی در صفحه‌ی اجتماعی توئیترش این خبر را تایید کرد، که کنسول نسل بعد سونی از آداپتر خارجی بهره نخواهد برد.

او اعلام کرد که آداپتر کنسول نسل بعد سونی، داخل کنسول تعبیه شده است. اتفاقی که برای Xbox One هم افتاده. البته از آنجایی که کنسول نسل بعد سونی کوچکتر از کنسول نسل بعد Xbox One می‌باشد، این سوال مطرح می‌شود که چگونه این شرکت ژاپنی، آداپتر را با توجه به فضای مورد نیاز یک منبع تغذیه و قدرت، در داخل دستگاه تعبیه کرده‌اند.

هنوز جواب به این سوال و بسیاری از سوالات دیگر که در ذهنمان درباره‌ی کنسول نسل بعد شرکت سونی وجود دارد، بی جواب مانده‌اند. اما به هر ترتیب، وقتی که این کنسول وارد بازار شود، تنها زمانی خواهد بود که می‌توانیم نظر جامع و کلی خود را از هر نظر بر روی PS4 اعمال کنیم.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − هجده =