خانه / اخبار / سیستم مورد نیاز نسخه ی pc بازی Mortal Kombat: Komplete Edition اعلام شد!

سیستم مورد نیاز نسخه ی pc بازی Mortal Kombat: Komplete Edition اعلام شد!

بعد از آن که سرانجام تایید شد که گیمر های pc هم می توانند به تجربه ی بازی Mortal Kombat ، البته این بار با محتویات اضافه تر بپردازند ، حال که در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار نسخه ی pc این بازی مبارزه ای هستم ، حداقل سیستم مورد نیاز و سیستمی که برای Mortal Kombat توصیه می شود منتشر شده است تا شما بتوانید قبل از عرضه ی بازی به چک کردن سیستم های خود بپردازید.

Mortal-Kombat-2011-250x144

نسخه ی pc بازی  Mortal Kombat که دارای پسوند Komplete Edition می باشد در تاریخ ۳ جولای از طریق توزیع دیجیتالی عرضه می شود و در ماه آگوست ۲۰۱۳ هم وارد فروشگاه ها خواهد شد و یعنی به صورت فیزیکی شاهد عرضه ی این بازی خواهیم بود.

در اینجا می توانید سیستم مورد نیاز بازی را مشاهده فرمایید :

  حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: (32-bit) Windows Vista, Windows 7, Windows 8
CPU: Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
Memory: 2 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850
DirectX: DX 10
Windows XP and DirectX® ۹٫۰c and below not supported

سیستمی که توصیه می شود :

OS: (64-bit) Windows Vista, Windows 7, Windows 8
CPU: Intel Core i5 750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950
DirectX: DX 11

Mortal Kombat: Komplete Edition شامل تمامی شخصیت هایی که در DLC های بازی موجود بودند می باشد و همچنین دارای سه فیتالتی اضافه هم خواهد بود. همچنین حالت های داستانی ، tag team, challenge tower, versus و online king of the hill  هم در بازی وجود خواهدداشت. البته نسخه ی pc بازی را برخلاف انتظار استدیوی NetherRealm Studios نمی سازد و وظیفه ی پورت این بازی بر روی pc بر عهده ی استدیوی High Voltage Software گذاشته شده است و Mortal Kombat: Komplete Edition بر روی pc از کنترل هم پشتیبانی خواهد کرد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده + بیست =