خانه / اخبار / سیستم مورد نیاز battlefield4

سیستم مورد نیاز battlefield4

سیستم مورد نیاز battlefield4

به تازگی Electronic Arts و DICE تصویری را منتشر کرده اند که در این تصویر می توان “حداقل” و “حداکثر” سیستم مورد نیاز Battlefield4 را دید.شما می توانید تصویر سیستم مورد نیاز را در پایین مشاهده نمایید اما در جایی که ما زندگی میکنیم دست و پا کردن این سیستم میلیون ها هزینه برای ما بر خواهد داشت.پس بهترین کار برای تجربه ی این عنوان کنسول های نسل بعدی می باشند که با کمترین هزینه می توانیم،نه با نهایت گرافیک بلکه با یک گرافیک نسل بعدی این عنوان را تجربه کرد.البته باز هم این به سلیقه ی شما بستگی دارد و برخی ها همین Pc غول مانند را برای تجربه کردن این عنوان ترجیح می دهند.

سیستم مورد نیاز battlefield4

 

Battlefield4 در تاریخ ۲۹ اکتبر برای پلتفرم های PC,Ps3 و Xbox360 عرضه خواهد شد.نسخه ی Playstation4 این عنوان در تاریخ ۱۵ نوامبر همزمان با لانچ این کنسول و نسخه ی Xbox One نیز در چهار ماهه ی اول سال ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست + 12 =