خانه / اخبار / شایعاتی در مورد عنوان Left 4 Dead 3

شایعاتی در مورد عنوان Left 4 Dead 3

به تازگی شایعه ها در مورد ساخت عنوان محبوب Left 4 Dead 3 زیاد شده است.حال یکی دیگر از این شایعه ها اذعان میکند زمانی که در دفتر کمپانی  Valve در حال بازی کردن Dota 2 بوده است عکسی را دیده که مربوط  به Source Engine 2  موتور اختصاصی این شرکت بوده است و نشان میدهد که این عنوان در دست تولید است.

Left 4 Dead 3

زمانی که مسابقه دهندگان در دفتر Valve مشغول بازی جدید این شرکت یعنی Dota2  بوده اند,یکی از مسابقه دهندگان عکسی را مشاهده کرده که نشان دهنده ی تمام update های پروژه ی جدید Valve بوده است.

اگر شما این عکس را بزرگ تر کنید,  میتوانید تصویر Left 4 Dead 3 و Source Engine 2  را مشاهده نمایید, اما هیچ کدام از اینها هنوز توسط کمپانی محبوب Valve تایید نشده است.

میتوان این انتظار را داشت که یک ادامه برای نسخه ی دوم که در سال ۲۰۰۹ عرضه شد در دست ساخت باشد.از آنجا که Valve اعلام کرده که هیچ برنامه ای برای Half-life 3 و در این لیست هیچ نشانه ای هم از آن وجود ندارد این انتظار میرود که این بازی در دست ساخت قرار دارد.

 

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 1 =