خانه / کنسول های بازی / شنیده ها :ps4 چهل درصد قوی تر از xbox one است!

شنیده ها :ps4 چهل درصد قوی تر از xbox one است!

با توجه به اعلام یکی از برنامه نویسان بازی که نمی خواسته نامش فاش شود تفاوت های فاحشی بین قدرت دو کنسول PS4 و Xbox One وجود دارد. این برنامه نویس در گفتگویی با سایت Forbes اظهار داشته است که شما این تفاوت ها را در زمان عرضه ی دو کنسول PS4 و Xbox One به وضوح مشاهده خواهید کرد.

شنیده ها :ps4 چهل درصد قوی تر از xbox one است!

این برنامه نویس در توضیحات بیشتر اعلام کرده است که کنسول PS4 چهل درصد قوی تر از Xbox One می باشد و با انتشار بازی هایی مثل Call of Duty: Ghosts این تفاوت ها به طرز محسوسی مشاهده خواهد شد.

در اینجا شما می توانید نقل قول این برنامه نویس ناشناس که توسط سایت Forbes منتشر شده است را مشاهده فرمایید :

در صحبتی که به تازگی با برنامه نویسی که نخواسته نامش فاش شود داشتیم ، گیمر ها هنگامی که به مقایسه ی بازی های third party دو کنسول PS4 و Xbox One بپردازند تفاوت هایی را خواهند دید. این برنامه نویس به من ( سایت Forbes ) گفت که ps4 چهل درصد قوی تر از xbox one است و بازی هایی مثل Call of Duty Ghosts به طرز محسوسی این تفاوت را نمایان خواهند کرد.

 

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 + یازده =