خانه / اخبار / صد ساعت گیم پلی جهان آزاد با GTA V

صد ساعت گیم پلی جهان آزاد با GTA V

مطمئنا تا به امروز یکی از عناوینی که تا مدت ها شما را سرگرم و مشغول کاوش کرده عنوان Grand Theft Auto  می باشد.اما نسخه ی جدید آن که تا دو هفته ی دیگر روانه ی بازار می شود چند ساعت شما را مشغول و سرگرم خواهد کرد؟بسیار زیاد!این صحبت را آقای Dan Houser موسس راک استار در مصاحبه ی اخیر خود انجام داده است.

gta_v-151

در مصاحبه ی اخیری که آقای Dan Houser با وبسایت The Guardian انجام داده اعلام کرده است که:

در حال حاضر امتیازات ویژه ای برای ساخت یک فیلم می باشد،اما شما در طول زندگی خود به هیچ وجه نباید کاری را برای “امتیاز ویژه” انجام بدهید.این بسیار راحت می باشد که GTA را به مانند یک سریال تلویزیونی بدانیم.اما من فکر میکنم برای انجام این کار ما چیزهای بسیاری را از دست می دهیم.

ما این تجربه ی جهان آزاد ۱۰۰ ساعته را برای شما فراهم کردیم و این عمل به بازیکنان اجازه می دهد که کنترل هر آنچه که می خواهند را به دست بگیرند.این دنیا دنیایی می باشد که شما می توانید هرکاری از بانک زدن گرفته تا یوگا(نوعی ورزش) و دیدن فیلم را انجام بدهید.

ما چگونه می توانستیم این تجربیات را در ۱۲ ساعت یا ۱۵ ساعت به مانند گیم های امروزی قرار بدهیم در حالی که بازی ما در رابطه با آزادی محض می باشد؟

عنوان Grand Theft Auto V  در تاریخ ۱۷ سپتامبر برای پلتفرم های Ps3 و Xbox360 عرضه خواهد شد.

به مانند پست های متعدد گذشته نیز که حدود نیمی از آن در رابطه با معرفی نکردن نسخه ی Pc بود، این عنوان همچنان  برای پلتفرم Pc تایید نشده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

9 − هفت =