خانه / اخبار / طرح های اولیه کنسول Xbox One منتشر شد!

طرح های اولیه کنسول Xbox One منتشر شد!

پیش از طراحی نهایی شکل ظاهری کنسول نسل بعدی مایکروسافت، این شرکت از طراحان خود خواست تا طرحهای خود را برای شکل ظاهری این کنسول با آنان به اشتراک گذارند. اکنون تصویری از طرحهای اولیه این هنرمندان به بیرون درز کرده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 طرح های اولیه کنسول Xbox One منتشر شد!

طراح ارشد این کنسول، Carl Ledbetter در کنفرانس شراکتی مایکروسافت تصاویر مذکور را منتشر نمود.

وی اذعان داشت :

ما کنسولی ساده و ظریف و در عین حال مناسب و زیبا میخواستیم و همه چیز پیرامون کیفیت درست است. با استفاده از این اصول ما شروع به طراحی شکل ظاهری کنسول کردیم.

ایشان در ادامه افزودند :

طراحی که مشاهده میکنید{تصویر پایین} نشان میدهد که ما چگونه شروع به اعمال خواسته هامان کردیم. چگونه نام تجاری را در جلوی کنسول قرار دادیم. چگونه دریچه گذاشتن دیسک را قرار دادیم. میبینید که ما جلوی کنسول را با نهایت کیفیت ساختیم، درست همانند با کیفیت ترین تلویزیون هایی که مردم در خانه هایشان دارند !

تصویر زیر نمونه های اولیه شکل ظاهری کنسول Xbox One را نمایش میدهد :

طرح های اولیه کنسول Xbox One منتشر شد!

کنسول Xbox One  در ماه نوامبر سال جاری با قیمتی معادل ۴۹۹ دلار عرضه میشود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

12 + چهار =