خانه / اخبار / اطلاعاتی در مورد داستان قسمت بعدی Halo

اطلاعاتی در مورد داستان قسمت بعدی Halo

Halo

با توجه به اطلاعاتی که در لیست بازی های شعبه ی آمریکایی فروشگاه مایکروسافت به دست آمده، اولین اطلاعات از داستان Halo که برای XBOX ONE خواهد آمد منتشر شده است و این بار مسترچیف در فصل جدیدی از سری Halo با چالش های جدیدی مواجه خواهد شد.

البته مثل این که فروشگاه مایکروسافت متوجه ی اشتباه خود برای منتشر کردن بخش هایی از داستان بازی شده و در نتیجه  در حال حاضر این اطلاعات حذف شده است، ولی سایت AllGamesBeta توانسته این اطلاعات را به دست آورد و در این مورد اظهار داشته است :

Halo برای XBOX ONE دارای یک داستان افسانه ای و حماسه ای می باشد که این بازی را به سطح جدیدی خواهد رساند و یکی از مورد انتظارترین بازی ها برای این کنسول جدید می باشد.

خلاصه ای از داستان بازی :

با در اختیار داشتن یک تراشه ای که دارای اطلاعات مرموزی می باشد، مامور John-117، ملقب به مستر چیف، با مجموعه ی جدیدی از چالش ها و آزمون ها مواجه خواهد شد که باید سخت تلاش کند که در سیاره ای که زندگی ها به طرز بی رحمانه ای شکار می شوند زنده بماند.

پیش فوش قسمت بعدی سری فوق العاده محبوب Halo به طور انحصاری برای XBOX ONE طراحی شده است.

به غیر از تریلر رونمایی بازی که در E3 آن را دیدیم، مایکروسافت دیگر هیچ گونه اطلاعاتی در مورد Halo جدید که توسط استدیوی ۳۴۳ Industries ساخته می شود منتشر نکرده است.

البته تایید شده است که این بازی در سال ۲۰۱۴ خواهد آمد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 4 =