خانه / اخبار / عدم استفاده GTA V از شخصیت های زن

عدم استفاده GTA V از شخصیت های زن

عدم استفاده GTA V از شخصیت های زن

یکی از بنیان گذاران راک استار یعنی Dan Houser در گفتگویی با گاردین در این مورد اعلام کرده است :

عدم شخصیت های قابل بازی زن در GTA V به این دلیل است که  مفهوم مردانه بودن، عامل کلیدی برای داستان بازی می باشد. ما به این ایده که یک شخصیت بازنشسته با خانواده خود زندگی می کند واین باعث می شود که چه افتضاحاتی به وجود بیایدعلاقه مند بودیم که قبلا هچ وقت مشابه چنین کاری را انجام نداده بودیم و شما در بازی های دیگر هم چنین چیزی را ندیده اید.

Rockstar با GTA V وعده داده است که نفشه  آن پنج برابر بزرگ تر از Red Dead Redemption و به اندازه ی ترکیب نقشه های بازی های Grand Theft Auto: San Andreas, GTA IV و RDR می باشد. بیشترین حق انتخاب برای وسایل نقلیه را در این بازی خواهید داشت و یک دوجین سلاح نیز در بازی گنجانده شده است. رودخانه ها، دریاچه ها، کوه ها، پایگاه های نظامی، زمین های کشاورزی، شهر، بیابان ها و اقیانوس ها از همان آغاز بازی وعده داده شده که برایتان باز خواهند بود. صد ها ماموریت جانبی و فعالیت هم اعم از کسب و کار در بازی وجود دارد که باعث می شود هیچ وقت در GTA V بیکار نباشید.

این بازی در ۲۶ شهریور برای xbox 360 و ps3 عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

13 − یازده =