خانه / اخبار / عرضه بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در سال ۲۰۱۵

عرضه بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در سال ۲۰۱۵

یکی از محققان بازی های رایانه ای،آقای David Gibson از طریق توییتر شخصی خود اعلام کرده است که کونامی امسال برنامه ی کوچکی را برای سری متال گیر در نظر دارد و جدیدترین نسخه ی این عنوان یعنی The Phantom Pain تا سال ۲۰۱۵ روانه ی بازار نخواهد شد.

عرضه بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در سال 2015

ایشان در توییترشان اینگونه اشاره کرده اند که :

کونامی میگوید که امسال برنامه ی کوچکی را برای سری متال گیر در نظر دارد.(به زودی اعلام خواهد شد).و عنوان The Phantom Pain تا سال ۲۰۱۵ روانه ی بازار نخواهد شد.

بنابر گفته های ایشان،می توان امیدوار بود که خبرهایی در رابطه با عنوان Ground Zeroes که بعد از معرفی شدن The Phantom Pain از محافل خبری محو شد باشد.

یا شاید هم به کل دنباله و ادامه ای برای عنوان موفق Rising در نظر گرفته شده است.از آنجایی که کوجیما عاشق سورپرایز کردن طرفداران است صبر بهترین کار در زمان ممکن است.

از سه شنبه ی هفته ی دیگر مراسم Gamescom2013 آغاز خواهد شد و شاید کوجیما آنجا خبری در این رابطه بدهد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 − هفده =