خانه / اخبار / عرضه Cabela’s African Adventures برای Wii

عرضه Cabela’s African Adventures برای Wii

ناشر Activision اعلام کرد که بازی Cabela’s African Adventures در پاییز امسال برای Wii منتشر خواهد شد.شما می توانید در ادامه با جزئیات بیشتری از این بازی آشنا شوید.

3_CAA_Screen3-1024x576

این عنوان یک بازی open world ماجراجویی است که بازیکن در این بازی حیواناتی نظیر پلنگ، کرگدن و موجودات عجیب و غریبی را شکار می کند. افزون بر این بخش داستانی Cabela’s African Adventures شامل بخش چند نفره ای به نام Hot Seat می باشد. همچنین یک میدان تیراندازی تمرینی برای محک زدن مهارت تیراندازی گیمر ها نیز در بازی گنجانده شده است. این بازی به قیمت $۲۹٫۹۹ برای Wii فروخته خواهد شد.

با این تفاسیر و معرفی بازی جدید TMNT برای دارندگان Wii , Wii U و ۳DS این موضوع می تواند حقیقت داشته باشد که کمپانی های مستقل بازی سازی از ساخت بازی برای کنسول نسل بعدی Nintendo به خاطر کمک کردن به Wii منصرف شده اند. پیشتر دارندگان Wii تردید دارند که با ساخت افزار های جدید آشنا بشوند و به نظر می رسد بیشتر بازی سازان از ساخت بازی برای آخرین کنسول Nintendo صرفه نظر می کنند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × دو =