خانه / اخبار / عنوان GTA V هم اکنون از طریق شبکه ی PSN در دسترس اروپاییان است؟

عنوان GTA V هم اکنون از طریق شبکه ی PSN در دسترس اروپاییان است؟

به تازگی یک تصویر توسط یک شخص در فضای مجازی منتشر گردیده که درواقع به نظر می رسد یکی از موردانتظارترین عناوین سال ۲۰۱۳ میلادی یعنی GTA V،هم اکنون از طریق شبکه ی PSN کنسول PS3 با حجم ۱۸ گیگابایت برای اروپاییان در دسترس می باشد،که با انتشار این تصویر،شایعاتی زیادی در خصوص لیک شدن عنوان Grand Theft Auto V مطرح گردیده است.

هرچند که مدت زمان کوتاهی تا عرضه ی رسمی عنوان GTA V باقی مانده،اما به تازگی یک شخص اقدام به انتشار یک تصویر در راستای این عنوان کرده که در تصویری که به تازگی از سوی این فرد منتشر شده،میتوان شاهد دانلود عنوان GTA V از طریق شبکه ی PlayStation Network کنسول PS3 با حجم ۱۸ گیگابایت بود که درواقع همراه با انتشار این تصویر ذکر شده،تنها تا به این لحظه دانلود این عنوان Open_World در دسترس اروپاییان می باشد.

همچنین بسیار از شایعات بیانگر آنند که کمپانی سونی به زودی اقدام به پرده برداری از یک سرویس جدید شبکه ی PSN خواهد کرد،که با توجه به این حالت،بازیکنندگان قادر خواهند بود برخی از عناوینی که چند روز تا زمان عرضه ی رسمی شان باقی مانده،دانلود بفرمایند.

عنوان Grand Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر رسما بر روی PS3,X360 عرضه می گردد.

شما همچنین در ادامه میتوانید این تصویر موردنظر و حاشیه ساز را مشاهده بفرمایید:

عنوان GTA V هم اکنون از طریق شبکه ی PSN در دسترس اروپاییان است؟

 

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

6 + 7 =