خانه / اخبار / عنوان NFS:Rivals با استفاده از دو پلتفرم PC و PS4 در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۳

عنوان NFS:Rivals با استفاده از دو پلتفرم PC و PS4 در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۳

پایگاه بازی ایرانیان : از جمله عناوینی که در طی کنفرانس مطبوعاتی شرکت EA نمایش قابل قبولی و خوبی را ارائه داد،عنوان در حال ساخت استودیو Ghost Games یعنی Need For Speed:Rivals بوده است که به تازگی یک تصویر در فضای مجازی منتشر گردیده که به نظر می رسد نمایش دموی این عنوان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت EA در نمایشگاه Gamescom 2013 توسط یک PC و یک کنسول PS4 صورت گرفته که ابتدا نمایش دموی این عنوان بر روی کنسول نسل هشتم کمپانی سونی امتحان شده و بعد از آن،همان نمایش از نسخه ی پورت آن کنسول نیز،بر روی یک رایانه ی شخصی دیگر با پشتیبانی از Windows 7 اجرا گشته است.

عنوان Need For Speed:Rivals در ماه نوامبر بر روی PC,PS3,PS4,X360,X One عرضه می گردد که انتشار این عنوان “ریسینگ” نیز بر روی کنسول های نسل بعد،تایید شده است.

در ادامه میتوانید تصویر تازه به انتشار رسیده در خصوص این راستا را مشاهده بفرمایید:

عنوان NFS:Rivals با استفاده از دو پلتفرم PC و PS4 در نمایشگاه گیمز کام 2013

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × 1 =