خانه / اخبار / فروش تقریبا ۱ میلیون نسخه از عنوان TLOU در ماه اول انتشار در آمریکا!

فروش تقریبا ۱ میلیون نسخه از عنوان TLOU در ماه اول انتشار در آمریکا!

فروش تقریبا ۱ میلیون نسخه از عنوان TLOU در ماه اول انتشار در آمریکا!

به تازگی یکی از کاربران وب سایت NeoGaf اقدام به انتشار اطلاعاتی در خصوص فروش عنوان انحصاری TLOU در آمریکا کرده است که بنا بر اطلاعات بدست آمده،این عنوان در ماه اول عرضه ی خود در آمریکا توانسته یک میلیون نسخه به فروش برساند که این موضوع نیز میتواند جزء کارنامه ی درخشان شرکت Naughty Dog به حساب آید.

از آنجا که عنوان The Last Of Us در تاریخ ۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول خانگی PlayStation 3 منتشر شد توانست با کسب نمرات کامل متعدد و جلب نظر منتقدین،یکی از برترین عناوین عرضه شده بر روی کنسول های نقل هفتم لقب بگیرد،اما به تازگی یکی از کاربران وب سایت NeoGaf اطلاعات جدیدی در خصوص فروش این عنوان در بازارهای جهانی آمریکا منتشر کرده که بنا بر این اطلاعات بدست آمده،عنوان “آخرین ما” در طی اولین ماه عرضه اش در این کشور توانسته تقریبا ۱ میلیون نسخه به فروش برساند که در واقع گزارشات NPD در خصوص فروش این عنوان تحسین شده نیز گنجانده شده است.

گزارشات بدست آمده مبنی بر فروش عنوان The Last Of Us در بازارهای آمریکا،حاکی از فروش ۹۸۵,۰۰۰ هزار نسخه ای این عنوان تنها در یک ماهه ی اول عرضه اش در این کشور می باشد که این آمار و ارقام مربوط به نسخه های به فروش رفته در خرده فروشی ها می باشد و نسخه های عرضه شده ی این عنوان انحصاری به صورت دیجیتال تا به این لحظه،در این تعداد فروش تقریبا ۱ میلیون نسخه ای تنها بر روی یک پلتفرم هیچ نقشی نداشته است.

عنوان TLOU همانطور که از نامش پیداست،در خصوص دنیای آخرالزمان روایت می شود جایی که جمعیت مستقل در شهرهای متعدد با کشتار و قتل عام یکدیگر سعی دارند تا در زنده ماندن،تهیه ی غذا،بدست آوردن اسلحه و یا هر آنچه که موجب بقایای زندگی آنان می شود از یکدیگر پیشی بگیرند که با وجود تمامی این عوامل “هیچ امیدی وجود ندارد.”دو شخصیت اصلی این عنوان که یکی از آنان جوئل می باشد به عنوان یکی از بازماندگان بی رحمانه شناخته می شود و در طرفی دیگر الی که یک دختر نوجوان شجاع محسوب می شود از هوش و ذکاوت خود فراتر از عقلش استفاده می کند که این دو تن باید با یکدیگر همکاری کنند تا امیدوار باشند در طی سفرهایی که در ایالات متحده انجام می دهند زنده بمانند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − هفت =