خانه / اخبار / فروش شگفت انگیز Mortal Kombat 9 برای pc

فروش شگفت انگیز Mortal Kombat 9 برای pc

به نظر می رسد که استدیوی NetherRealm حسرت این را می خورد که چرا زودتر از این ها بازی Mortal Kombat 9 را بر روی پلتفرم pc منتشر نکرده بود ( سخه ی pc این بازی با دو سال تاخیر نسبت به نسخه های کنسولی منتشر شده است ! ) . چرا که این استدیو اعلام کرده است که فروش این بازی مبارزه ای بر روی pc به قدری بالا بوده که حتی باعث شگفتی آن ها و Warner Bros شده است.

 Mortal Kombat 9

به تازگی یکی از طرفداران از اد بون ( خالق سری MK ) سوالی پرسیده است که آیا انتشار Mortal Kombat 9 بر روی pc تصمیم خوبی بود و توانسته اند بر روی این پلتفرم به موفقیت برسند ؟ که در پاسخ به این سوال، اد بون اعلام کرده است :

  فروش این بازی بر روی pc بسیار خوب و شگفت انگیز بوده و حتی بالاتر از انتظارات بوده است.

چنین اتفاقی خبر خوبی برای طرفداران pc می باشد چرا که می توان انتظار داشت که Mortal Kombat بعدی برای تمامی پلتفرم ها همزمان عرضه خواهد شد و شاید حتی استدیوی NetherRealm با دیدن چنین موفقیتی که Mortal Kombat 9 به دست آورده ، تصمیم بگیرد که تا مدتی دیگر خبر عرضه ی بازی مبارزه ای Injustice را هم بر روی pc اعلام کند.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − دوازده =