خانه / اخبار / فروش ناموفق Company of Heroes 2

فروش ناموفق Company of Heroes 2

قطعا برای PCبازان به خصوص علاقه مندان به سبک استراتژی همزمان یا همان RTS، بازی Company of Heroes 2 یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال برای آنان تلقی می شد اما همه چیز بر وفق مراد SEGA پیش نرفته است و این کمپانی از میزان فروش Company of Heroes 2 ابراز نارضایتی کرده است.

 Company of Heroes 2

به گزارش نمایندگی SEGA در کشور روسیه، این بازی تنها موفق به فروشی معادل ۱۷۰۰۰ کپی شده است. این در حالی است که ما در بازی در اولویت نخست بخش داستانی کنترل ارتش سرخ اتحادیه ی جماهیر شوروی سابق را بر عهده گرفته ایم و گزینش چنین جناحی می توانست فروش بهتری را در کشور روسیه حاصل کند اما این گونه نشد. به گزارش یکی از وب سایت های روسی، برخی از بازیبازان روس معتقد هستند که این بازی دارای تحریف داستانی است و علیرغم نمرات نسبتا موفق این بازی، Company of Heroes 2 از لیست فروش بسیاری از فروشگاه ها و خرده فروش ها در کشور روسیه خط خورده است و اعتراض بازی بازان روس تا جایی پیش رفته که باعث شده آن ها خواستار حذف این بازی از شبکه ی استیم شوند.

هفته ی پیش هم SEGA اعلام کرده بود که Company of Heroes 2 تا پایان نسختین هفته ای که عرضه شد، تنها ۳۸۰۰۰۰ کپی فروخته است.  همچنین شرکت SEGA در خطاب به وب سایت Videogamer اعلام کرده که وضعیت فروش این بازی بر آنان یک مشکل جدی خواهد بود.

لازم به ذکر است که Company of Heroes 2، پس از ورشکستگی THQ با ارزش ۲۶٫۶ میلیون دلار به کمپانی SEGA فروخته شد اما این آمار فروش فعلی، نشان می دهد که شرکت سگا ضرر سنگینی را بر سر این بازی متحمل شده است.

بازی Company of Heroes 2 توسط relic Entertainment ساخته شده است و حول یک ماه پیش توسط SEGA فقط برای PC Windows منتشر شده است.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

یک نظر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شانزده − شش =