خانه / اخبار / لیست زبانهایی که GTA V پشتیبانی میکند اعلام شد

لیست زبانهایی که GTA V پشتیبانی میکند اعلام شد

پایگاه بازی ایرانیان : GTA V یکی از پرطرفدارترین بازی هایی است که در اواخر شهریور عرضه می شود و با توجه به چنین محبوبیتی ، Rockstar اعلام کرده است که برای راحتی گیمر ها ، GTA V از چندین زبان مختلف پشتیبانی خواهد کرد و علاوه بر این ، این شرکت تایید کرده است که DLC هایی هم برای بازی در راه است که تاریخ انتشار آن ها بعدا اعلام می شود.

لیست زبانهایی که GTA V پشتیبانی میکند اعلام شد

البته راک استار اعلام کرده است که پشتیبانی از زبان های Grand Theft Auto V ، بستگی به قفل منطقه ای پلتفرم شما دارد.

PlayStation 3 (Region-Free):

آمریکای شمالی ، آسیا (به جز ژاپن) – انگلیسی، فرانسوی، پرتغالی برزیلی، کره ای، چینی، اسپانیایی آمریکای لاتین
اروپا، خاورمیانه، روسیه – انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، پرتغالی برزیلی، لهستانی

ژاپن – ژاپنی و انگلیسی
Xbox 360:
در سراسر جهان (منطقه آزاد) به جز ژاپن – زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، پرتغالی برزیلی، لهستانی، کره ای، چینی، اسپانیایی آمریکای لاتین

ژاپن (دارای قفل منطقه ای بر روی کنسول های Xbox 360 ژاپنی ) – ژاپنی و انگلیسی

همچنین راک استار تایید کرده است که این بازی دارای چندین DLC خواهد بود و در این مورد اظهار داشته است :

به طور کلی توصیه می شود که این بازی را از همان منطقه ای بخرید که برای کشور شما تعیین شده است تا بعد ها از مشکاتی که ممکن است DLC های بازی با منطقه ی شما داشته باشند جلوگیری شود.

اگر شما در اروپا زندگی می کنید ، کد دیسک های این بازی BLES01807 می باشد و به احتمال زیاد نیز یک اکانت PSN اروپایی نیز خواهید داشت که در نتیجه نمی توانید از کدهای پیش فروش آمریکایی استفاده کنید و تنها قادر به دانلود DLC های بازی از Region 2 یا همان منظقه ی اروپا می باشید و DLC های بازی در Region 2 ، با دیسک های غیر اروپایی GTA V ناسازگار خواهند بود.

GTA V در تاریخ ۲۶ شهریور برای دو کنسول ps3 و xbox 360 عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 − هفت =