خانه / اخبار / مایکروسافت اعلام کرد : بازی های انحصاری های بیشتری هم در راه است!

مایکروسافت اعلام کرد : بازی های انحصاری های بیشتری هم در راه است!

با وجود این که مایکروسافت قصد دارد در نسل جدید با توپی پر وارد شود و شاهد رونمایی از بازی های انحصاری زیادی برای دو کنسول xbox one و xbox 360 بوده ایم ، ولی این تمامش نیست. چرا که به تازگی مایکروسافت اعلام کرده است که به غیر از این انحصاری های اعلام شده ، هنوز در حال ساخت انحصاری های بیشتری برای کنسول نسل بعدی خود می باشند.

مایکروسافت اعلام کرد : بازی های انحصاری های بیشتری هم در راه است!

در جریان رونمایی از Xbox One بود که مایکروسافت اعلام کرد آن ها برای کنسول نسل بعدی خود ۱۵ انحصاری خواهند داشت که هشت مورد از این انحصاری ها هم کاملا عناوین جدیدی می باشند. بعد از آن هم در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 بازی های انحصاری  Killer Instinct, Crimson Dragon, Forza Motorsport 5  Project Spark, Dead Rising 3, Halo, Sunset Overdrive و بسیاری از بازی های دیگر را مشاهده کردیم.

اما مایکروسافت فقط به همین انحصاری ها بسنده نخواهد کرد ، چرا که فیل اسپنسر رئیس بخش استودیو های بازی سازی مایکروسافت در پاسخی کوتاه در توییتر در این مورد اعلام کرده است :

ما هنوز هم بازی های انحصاری های دیگری برای رونمایی داریم.

— Phil Spencer (@XboxP3) July 1, 2013

شاید این انحصاری های دیگر قسمت بعدی Banjo-Kazooie و Gears of War و یا یک Fable جدید باشد. چرا که قبلا نیز به طور رسمی اعلام شده است که استدیو های Lionhead Studios و Rare در حال ساخت انحصاری های کاملا جدیدی برای xbox one می باشند.

به نظر می رسد که بهترین مکان برای معرفی این انحصاری های دیگر مایکروسافت ، نمایشگاه GamesCom باشد که البته قبل از برپایی این نمایشگاه انتظار می رود که مایکروسافت اطلاعیه ای در این مورد منتشر کند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 + 11 =