خانه / کنسول های بازی / مایکروسافت اعلام کرد Xbox One در تاریخ ۵ نوامبر منتشر نمی شود

مایکروسافت اعلام کرد Xbox One در تاریخ ۵ نوامبر منتشر نمی شود

اگر خبر ها را دنبال کرده باشید حتما می دانید که مایکروسافت در سایت رسمی خود و در قسمت محصولات ، تاریخ انتشار نسخه ی نسل بعدی Call of Duty: Ghosts را ۵ نوامبر اعلام کرده بود و این خبر باعث شد که بسیاری به این نتیجه برسند که کنسول Xbox One هم در همین روز منتشر می شود. ولی حال به نظر می رسد که مایکروسافت مقداری عجله کرده بود ، چرا که به تازگی این تاریخ انتشار را برداشته است.

 

به تازگی مایکروسافت در یک بروز رسانی که در صفحه پیش فروش Call of Duty: Ghosts داشته مقداری تغییرات اعمال کرده است و می توانیم ببینیم که تاریخ انتشار نسخه ی xbox one بازی Call of Duty: Ghosts بزودی اعلام شده است.

این فقط یک چیز را ثابت ی کند و آن هم این که مایکروسافت قصد ندارد بر خلاف خبر های قبلی کنسول Xbox One را در تاریخ ۵ نوامبر منتشر کند و باز هم باید منتظر ماند و دید که سرانجام مایکروسافت چه موقعی راضی می شود که تاریخ عرضه ی دقیق این کنسول نسل بعدی خود را بگوید.

شما همچنین می توانید این تصویر را که مربوط به قسمت محصولات سایت مایکروسافت می باشد در زیر مشاهده فرمایید و همان طور که می بینید نسخه ی نسل فعلی Call of Duty: Ghosts در همان ۵ نوامبر ( ۱۴ آبان ) عرضه می شود ، ولی تاریخ انتشار نسخه ی نسل بعدی دچار تغییرات شده و همچنان مشخص نیست :

مایکروسافت اعلام کرد Xbox One در تاریخ ۵ نوامبر منتشر نمی شود

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × پنج =