خانه / اخبار / مایکروسافت : خبرهای هیجان انگیز در مراسم Gamescom

مایکروسافت : خبرهای هیجان انگیز در مراسم Gamescom

پایگاه بازی ایرانیان : چند روز گذشته بود که آقای فیل اسپنسر رئیس تمامی استودیوهای سرگرمی مایکروسافت به زبان آلمانی بیانیه ای صادر کرده بود که میشد از آن متوجه شد این کمپانی تصمیم بر این دارد تا از چیزی بزرگ در مراسم گیمزکام ۲۰۱۳ رونمایی خواهد کرد .حال کمپانی مایکروسافت این خبر را تایید کرده است و گفته است منتظر خبر هیجان آوری در این مراسم باشید.

مایکروسافت : خبرهای هیجان انگیز در مراسم Gamescom

 

اینکه این خبر هیجان آور چه میتواند باشد،مشخص نیست.پرده برداری از عنوانی جدید یا یک بازی بزرگ به مانند Gears Of War؟

معرفی بازی جدید استودیوی Lionhead سازنده ی Fable با بهره گیری از موتور Unreal Engine4؟ یا از آنجایی که مایکروسافت در زمینه ی نرم افزار پیشینه ای فوق العاده ای دارد یک نرم افزار یا یک تکنولوژی جدید.نظر شما چیست؟این خبر هیجان آور و بزرگ چه میتواند باشد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × پنج =