خانه / اخبار / مبارزه ی هکران در بخش چندنفره Watch Dogs

مبارزه ی هکران در بخش چندنفره Watch Dogs

Watch-Dogs-Ubisoft

پایگاه بازی ایرانیان : به تازگی یک ویدئو از بخش چندنفره عنوان Watch Dogs منتشر شده است که نشان دهنده رقابت هکران و مبارزه آنان با یکدیگر بوده است. کلیپ منتشر شده شخصیت Aiden را در حالی نشان می داد که قصد شناسایی یکی از رقیبان(هکر دشمن) را در میان گروهی از مردم داشت. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب خواهید دید.

 

به طور مختصر در کلیپ منتشر شده، Aiden Pearce به دنبال شناسایی یکی از رقبای خود در میان جمعی از مردم بود. وی تلفن های همراه آنان را هک می کرد تا فرد مذکور را شناسایی کند. همچنین وی با هک دوربین ها سعی در اسکن کردن و جست و جو در محیط وسیع تری را داشت. پس از شناسایی رقیب مورد نظر، تعقیب و گریز جذابی در سطح خیابان شکل می گیرد.

این قطعاً تجربه جذابی برای کسانی که آنلاین بازی میکنند خواهد بود و چشیدن طعم موش و گربه بازی در بخش مولتی پلیر عنوان Watch Dogs خالی از لطف نیست !

در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳  برای Microsoft Windows،PlayStation3،PlayStation4، Wii U ، Xbox 360 و کنسول نسل بعدی مایکروسافت عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 1 =