خانه / اخبار / مزایای پیش خرید عنوان Dying Light

مزایای پیش خرید عنوان Dying Light

مزایای پیش خرید عنوان Dying Light

بخش Be The Zombie این اجازه را به بازیکن می دهد تا نقش شکارچی شب را در بازی اول شخص و survival horror شرکت Techland به دست بگیرد. Be The Zombie یک بخش (PVP (Player VS Player است که به بازیکن این اجازه را می دهد تا یک شکارچی شب شود؛ این شکارچی شب همانند یک غازتگر کشنده شامل مهارت های منحصر به فرد و مرگ آسایی مثل سرعت ما فوق انسانی و جهش های نادر زامبی ها می باشد. Night Hunter می تواند از طریق ارتقاع مهارت هایش توسعه یابد. و بازیکن پاداش ها و قدرت پردازش اختصاصی را به دست می آورد.

Dying Light توسط Techland در حال ساخته شدن است و وظیفه ی نشر آن را Warner Bros بر عهده دارد. این بازی یک اکشن اول شخص در سبک survival horror می‌باشد. در این بازی چرخه شب و روز نیز وجود دارد و از آنجا که زامبی ها، نقش اساسی در بازی دارند، شب ها برای بازیباز بسیار خطرناک هستند. به گفته سازندگان، جمع آوری اسلحه و البته تعاملات اجتماعی نقش های اساسی در روند گیم پلی خواهند داشت ؛ تا جایی که شیوع بیماری در بازی و در منطقه مردم، ممکن است تاثیرات بسیاری برروی بازی بگذارد. Dying Light در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم های PC , PS3 , PS4 , Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × یک =