خانه / تصاویر بازی های جدید / معرفی اولین DLC عنوان Killer is Dead

معرفی اولین DLC عنوان Killer is Dead

به تازگی اسکرین شات های جدید از اولین DLC عنوان Killer is Dead منتشر شده که همراه با این تصاویر اولین محتویات اضافه ی این عنوان نیز به طور رسمی تایید شده است.

 

با توجه به پستی که سازنده ی این عنوان Grasshopper Manufacture در وبلاگ سونی زده است،اعلام کرده است که این DLC شامل،لباس های جداگانه برای شخصیت های Vivienne و Mika،یک عینک مخصوص که در بعضی از مراحل خاص به شما کمک میکندو یک ماموریت اضافی با نام Episode 51 که ماموریت شما در این ماموریت به قتل رساندن یک هدف خاص است.

این بازی یک هفته ای است که در ژاپن منتشر شده است.اما در تاریخ August 27 برای آمریکای شمالی و در تاریخ August 30 در اروپا منتشر خواهد شد.همچنین در ادامه می توانید اسکرین شات هایی از این DLC را مشاهده نمایید.

برای بزرگتر شدن روی تصاویر کلیک کنید

معرفی اولین DLC عنوان Killer is Dead

معرفی اولین DLC عنوان Killer is Dead

معرفی اولین DLC عنوان Killer is Dead

 

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

10 − 8 =