خانه / اخبار / معرفی بازی جدید Klei Entertainment

معرفی بازی جدید Klei Entertainment

معرفی بازی جدید Klei Entertainment

شرکت Klei Entertainment که در سال های اخیر با بازی هایی نظیر Mark of the Ninja ،Shank و Don’t Starve دل بسیاری از بازیکن ها را بدست آورده، حال برای پروژه جدید خود به سراغ ژانر نقش آفرینی تاکتیکی نوبتی با چاشنی مخفی کاری رفته است. در این بازی که Incognita نام گرفته، شما باید با گذر از دوربین های امنیتی و نفوذ به پایگاه های دشمن، به جاسوسی و مکان یابی دشمنان بپردازید. جیمی چنگ (Jamie Cheng) از بنیان گذاران Klei، در مصاحبه ای با سایت RockPaperShotgun.com اذعان داشت که بازی جدید، اثری مشابه XCOM: Enemy Unknown خواهد بود. با این تفاوت که بجای تمرکز بر دفاع و جای گیری مناسب شخصیت ها، اطلاعات محوری را سرلوحه خود قرار داده است و مکان یابی دقیق دشمنان، بزرگترین برگ برنده بازیکن محسوب می شود.

بازی جدید نیز همانند Don’t Starve دارای نسخه آزمایشی خواهد بود تا بازیکنان موازی با جریان تولید به گزارش ایرادات و مشکلات احتمالی بازی بپردازند. با این حال، برای انتقال صحیح تجربه داستانی، نسخه آزمایشی بازی تفاوت هایی با نمونه مشابه در Don’t Starve خواهد داشت. Incognita در حال حاضر مراحل تولید را خود را زیر نظر اعضای تیم سازنده Mark of the Ninja سپری می کند. بار دیگر، PC به عنوان پلتفرم اصلی بازی انتخاب شده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

19 − ده =