خانه / مقالات و پیش نمایش ها / نقد و بررسی Prince of Persia: The Shadow and the Flame +تاریخ انتشار!

نقد و بررسی Prince of Persia: The Shadow and the Flame +تاریخ انتشار!

اگر خاطرتان باشد مدتی پیش بود که یوبی سافت اعلام کرد که اخبار جدیدی در رابطه با Prince of Persia در راه است و حال بعد از گذشت چند روز این ناشر به وعده ی خود عمل کرد و از Prince of Persia جدید رونمایی کرد. البته چندان خوشحال نباشید چرا که Prince of Persia: The Shadow and the Flame برای کنسول ها و pc عرضه نمی شود و فقط برای Android, iOS خواهد آمد. البته تاریخ انتشار به همراه اطلاعاتی از بازی نیز منتشر شده که می توانید در ادامه مشاهده فرماید.

 

معرفی Prince of Persia: The Shadow and the Flame به همراه تاریخ انتشار!

Prince of Persia: The Shadow and the Flame قرار است در اواخر این ماه برای Android, iPad, iPhone و iPod Touch و با قیمت ۱٫۹۹ دلار عرضه شود.

داستان Prince of Persia: The Shadow and the Flame پس از وقایع Prince of Persia Classic خواهد بود و همراه با پیشرفت هایی مانند بهبود در سیستم مبارزات و دشمنانی متنوع می باشد. چالش های تاکتیکی به همراه سیستم کمبوهای جدید بخشی دیگر از موارد بازی است.

قابلیت اتصال های اجتماعی بازی این اجازه را به کاربران خواهد داد که قابلیت باز کردن اچیومنت را نیز در Prince of Persia: The Shadow and the Flame داشته باشند. با قابلیت رده بندی ، بازیکنان می توانند امتیاز هایی که در بازی به دست می آورند را در فیس بوک به اشتراک بگذارند.

Prince of Persia: The Shadow and the Flame در تاریخ ۲۵ جولای عرضه خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × دو =