خانه / اخبار / منتطر Yakuza بعدی باشید

منتطر Yakuza بعدی باشید

امروز SEGA رسما تایید کرد که سورپرایزی در مورد Yakuza در هفته ی آینده خواهید شنید و چه سورپرایزی بهتر از این که از یاکوزای جدید در هفته ی آینده رونمایی شود.

 Yakuza

به گفته ی وب سایت Gematsu، یاکوزای بعدی ساعت ۵ بعد از ظهر روز به وقت ژاپن و روز ۱۸ آگوست (به شمسی: ۲۷ مرداد) تایید خواهد شد.

هنوز هیچ تصویر و یا اطلاعاتی از Yakuza جدید در اختیار نیست اما انتظار می رود تا نسخه ی بعدی این سری یکی دیگر از انحصاری های PS4 باشد.

آخرین یاکوزا قسمت پنجم آن بود که اواخر سال گذشته فقط در ژاپن منتشر شد و هنوز رنگ انتشار در اروپا و آمریکا را ندیده است. لازم به ذکر است که این نسخه هم در انحصار PS3 قرار دارد و هنوز هیچ خبری مبنی بر انتشار آن در غرب موجود نیست.

آخرین Yakuza که در غرب هم منتشر شدند، عنوان Yakuza: Dead Souls بود که اسپین آفی عجیب و غیر متعارف از قسمت چهارم این سری می باشد.

لازم به ذکر است کاگردان سری بازی های Yakuza آقای Toshihiro Nagoshi می باشد که ساخت بازی شوتر سوم شخص Binary Domain را هم در کارنامه ی خود دارد و انتظار می رود تا بتواند باری دیگر Yakuza به دوران اوج خود بازگرداند.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پانزده − چهارده =