خانه / اخبار / منتظر لاک پشت های نیجا باشید ! Teenage Mutant Ninja Turtles

منتظر لاک پشت های نیجا باشید ! Teenage Mutant Ninja Turtles

ظاهرا بارآوردن فاجعه در بازی هایی که با اقتباس از فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی ساخته می شود، درس ادبی برای بازی سازان نبوده و باری دیگر اکتیویژن وعده ساخت Teenage Mutant Ninja Turtles از روی سریال تلویزیونی آن که در سال ۲۰۱۲ پخش شد را داد.

 Teenage Mutant Ninja Turtles

داستان و مراحل این بازی برگرفته از انیمیشن تلویزیونی Teenage Mutant Ninja Turtles که در سال ۲۰۱۲ پخش شد، می باشد و در راستای ساخت این بازی، باری دیگر شاهد همکاری Nickelodeon و Activision خواهیم بود. به گزارش اکتیویژن این بازی دارای بخش چند نفره و Co-op نخواهد بود و مهارت های خاص دیگری را در اختیار لاک پشت های نینجا قرار خواهد داد و بخش آپگرید (ارتقا مهارت ها) در این بازی وجود خواهد داشت. مقرر است این بازی در تاریخ ۲۲ اکتبر امسال برای پلتفرم های X360 / Wii / 3DS عرضه شود.

لازم به ذکر است که Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows در روز ۲۸ آگوست برای سه پلتفرم اصلی (PC / X360 / PS3) به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد، توسط Red Fly در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن بر عهده ی Activision می باشد.

(در انتظار پیش نمایش Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows از گیم سنتر ۹۸ باشید)

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 3 =