خانه / اخبار / منتظر یک Assassin’s Creed در دوران مدرن نباشید!

منتظر یک Assassin’s Creed در دوران مدرن نباشید!

فرانچایز Assassin’s Creed همواره میان اعصار و قرون مختلف در حرکت است و بسیاری از طرفداران تمایل دارند که شاهد درگیری قاتلان و تمپلارها در عصر حاضر باشند. با این حال نباید حالا حالاها منتظر یک Assassin’s Creed مدرن بود.

 Darby McDevitt: منتظر یک Assassin’s Creed در دوران مدرن نباشید!

زمانی که نسخه سوم طعم یک Assassin’s Creed معاصر را به ما چشاند با این حال معلوم نیست که این سری تا چه حد مدرن شوند. یا حتی ممکن است نسخه های آتی در آینده ای نه چندان دور و جلوتر از نسخه سوم رخ دهند!

یوبیسافت طرفدارانی که خواستار مدرن شدن این سری بودند را بدشانس خواند و گفت:

که AC در حقیقت یک فرانچایز تاریخی است و اگر بخواهیم آینده را به تصویر بکشیم، تاریخ چه معنایی خواهد داشت؟

در جریان پنل Comic-Con سری Assassin’s Creed، نویسنده ارشد نسخه چهارم، Darby McDevitt در رابطه با علاقه یوبیسافت در کار با تاریخ گفت:

ما سعی میکنیم احترام خاص و ویژه ای برای تاریخ قائل شویم. ما به نوشتن داستان، جست و جوی مکانهای تاریخی و باستانی و مطالعه وقایع حقیقی تاریخی علاقه زیادی داریم، با ترکیب مواردی که گفتم یک نسخه جدید بوجود می آید. ما عاشق بازی سازی بر اساس وقایع و مکانهای تاریخی هستیم و با این حال هر دوره ای را نمیتوان در نظر گرفت اما هر عصری را که انتخاب کنیم، نهایت تلاشمان را میکنیم تا آن را به واقعی ترین شکل ممکن به تصویر بکشیم. پس میتوان انتظار داشت این فرانچایز به عصر حاضر نزدیک شود اما تا انتخابهای بهتری هست ما به آن فکر نخواهیم کرد.

همچنین Darby McDevitt اعلام کرده است که در آینده AC جدیدی را در ژاپن فئودالی خواهید دید که مملو از نینجا است! اما دیدن AC با خودرو و گوشی همراه و تفنگهای لیزری تنها یک رویا خواهد بود!

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده + 7 =