خانه / اخبار / منتظر Call of Duty: MW4 باشید !

منتظر Call of Duty: MW4 باشید !

Call of Duty: MW4

این طور که پداست سری MW هنوز به اتمام راه خود نرسیده است چرا که با توجه به اطلاعاتی که توسط پروفایل LinkedIn یکی از کارمندان استدیوی Sledgehammer Games به دست آمده ، این استدیو مشغول ساخت Call of Duty: Modern Warfare 4 می باشد و این عنوان دارای جلوه های بصری واقع گرایانه نیز خواهد بود.

البته خیلی زود است که بگوییم قسمت بعدی Call of Duty: Modern Warfare با نام MW4 خواهد بود و شاید شاهد یک ریبوت یا چیزی به مانند این برای این سری محبوب باشیم و حتی ممکن است که این مشخصات پروفایل یک اشتباه باشد.

اگر از زوایه ی دیگری به آن نگاه کنیم Activision در حال حاضر بازی Call of Duty: Ghosts را برای انتشار در پاییز امسال در لیست برنامه هایش دارد و بنابر این با توجه به این که این سری به صورت سالانه و توسط استدیو های جداگانه ای عرضه می شود چندان جای تعجبی نیست که Call of Duty بعدی از همین حالا در حال ساخته شدن است.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

یک نظر

  1. بی صبرانه منتظرم بیاد ای خدا کی میاااد!!!

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه − 5 =