خانه / اخبار / نسخه دموی بازی Drive Club در نمایشگاه GamesCom 2013 قابل بازی خواهد بود

نسخه دموی بازی Drive Club در نمایشگاه GamesCom 2013 قابل بازی خواهد بود

یکی از مهم ترین عناوین انحصاری و لانچ کنسول PS4 بدون تردید عنوان Drive Club می باشد که سرانجام تیم توسعه دهنده ی این عنوان یعنی استودیو Evolution اعلام کرد،دموی این عنوان شبیه سازی رانندگی در نمایشگاه GamesCom 2013 قابل بازی خواهد بود و این امر نیز میتواند یکی از همان شگفتی های شرکت سونی در این رویداد محسوب شود.

نسخه دموی بازی Drive Club در نمایشگاه GamesCom 2013 قابل بازی خواهد بود

پس از آنکه چندی پیش یکی از عناوین انحصاری و لانچ کنسول PS4 تحت عنوان Drive Club در نمایشگاه E3 2013 قابل بازی بود،اینبار استودیو Evolution سازنده ی این عنوان به طور رسمی اعلام نمود که دموی این عنوان شبیه سازی رانندگی در نمایشگاه GamesCom سال ۲۰۱۳ میلادی نیز قابل بازی خواهد بود که در واقع این موضوع توسط یکی از کاربران وب سایت خبری NeoGaf که در استودیو Evolution فعالیت می کند،در فروم این وب سایت صراحتا این موضوع تایید شده که او در این پیغام اظهار داشته است:

در ماه آینده و در مراسم GamesCom 2013 دموی رسمی از عنوان Drive Club قابل بازی خواهد بود،بله این همان چیزیست که شما خواستار آن بودید.

عنوان Drive Club که همراه با کنسول PS4 در تعطیلات پایان فصل سال جاری عرضه می گردد،یکی از موردانتظار ترین عناوین انحصاری این کنسول نسل هشتمی می باشد که بنا بر اطلاعات ذکر شده،دموی این عنوان در GamesCom 2013 که از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ آگوست آغاز می گردد قابل بازی خواهد بود و ظاهرا این موضوع یکی از آن شگفتی هایی بوده که شرکت سونی قصد دارد در این نمایشگاه برای هواداران دو کنسول PS4 و PS Vita داشته باشد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 + شانزده =