خانه / اخبار / نینتندو عناوین نمایش داده نشده‌ای را تا قبل از ۲۰۱۴ عرضه می‌کند!

نینتندو عناوین نمایش داده نشده‌ای را تا قبل از ۲۰۱۴ عرضه می‌کند!

نینتندو عناوین نمایش داده نشده‌ای را تا قبل از ۲۰۱۴ عرضه می‌کند!

در نشستی بین سران نینتندو که دیروز برگزار شد، رئیس شرکت نینتندو یعنی آقای Satoru Iwata اعلام شد که شرکت نینتندو چند عنوان نمایش داده نشده برای Wii U در نظر دارد تا قبل از سال ۲۰۱۴ عرضه خواهند شد.

در صحبت‌های Iwata که به زبان انگلیسی برگردان شده بودند، رئیس نینتندو اعلام کرده بود که حرف‌های زیادی در ساخت و ساز بازی هست که در نمایش آن‌ها در E3 وجود ندارد.

Iwata اعلام کرد که عناوین و اتفاقاتی که در نشست نینتندو دیده به اندازه‌ی کافی می‌تواند برای وحشت صاحبان کنسول Wii U آرامش بخش باشد.

او بیان داشت که زمان نمایش عمومی بازی‌ها تا تاریخ عرضه‌ی بازی‌ها فاصله‌ی زمانی زیادی نخواهند داشت. چرا که علاقه‌ای به در انتظار گذاشتن طرفدار‌ها ندارد و از طرفی دوست ندارد که سودجویان از عناوین آن‌ها کپی برداری کنند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

12 − دو =