خانه / کنسول های بازی / هشدار مایکروسافت : Xbox One را به صورت عمودی قرار ندهید

هشدار مایکروسافت : Xbox One را به صورت عمودی قرار ندهید

مایکروسافت رسما هشداد داده است که کسانی که قصد خرید کنسول Xbox One را دارند، باید آن را به صورت افقی قرار بدهند، چرا که در غیر این صورت و با قرار دادن کنسول به صورت عمودی یا همان حالت ایستاده، Xbox One را در معرض خطر جدی  قرار خواهید داد. این در حالیست که با قرار گرفتن کنسول xbox 360، به صورت عمودی هیچ مشکلی ایجاد نمی شد.

Microsoft-Corporation

Albert Penello مدیر محصولات و برنامه ریزی مایکروسافت در گفتگویی با سایت Gamespot اعلام کرده است :

ما جهت عمودی را پشتیبانی نمی کنیم، انجام چنین کاری باعث می شود که کنسول شما در معرض خطر قرار بگیرد. البته چنین کاری مشکلی برای بخش خنک کننده دستگاه ایجاد نمی کند و ما فقط درایو Xbox One را برای این به صورت عمودی طراحی نکرده ایم، چرا که بارگذاری حافظه درایو را ما نتوانستیم که به دو صورت عمودی و افقی طراحی کنیم.

این در حالیست که در PS3 و PS4 بدون این که مشکلی برای حافظه درایو به وجود بیاید از هر دو حالت عمودی و افقی پشتیبانی می کند. البته Penello عقیده دارد که نبود چنین ویژگی برای xbox one هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

وی در این مورد افزوده است :

ما به یک نکته جالب توجه دست یافتیم و آن هم این که ۸۰ درصد مردم، می خواهید باور کنید یا نه، کنسول Xbox  ۳۶۰ خودشان را به صورت افقی قرار می دادند.

به هر حال اگر نمی خواهید که کنسول xbox one شما، دچار انواع مشکلات جدی نشود، پس باید با قرار دادن کنسول خود به صورت ایستاده خداحافظی کنید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 1 =