خانه / اخبار / پروژه Phoenix کنسل شد

پروژه Phoenix کنسل شد

دیگر همه بانجی را به سبب خلق هیلو وشاهکارش میشناسند.در حال حاضر نیز آنها در حال ساخت بازی Destiny با همکاری اکتیویژن میباشند.اما در مصاحبه ای که ما بین Steve Jones مدیر عامل استودیوی بانجی و وبسایت IGN صورت گرفته در رابطه با پروژه ی Phoenix از او سوال شده که ایشان خبر از لغو شدن این پروژه را دادند.در ادامه میتوانید توضیحات تکمیلی را بخوانید.

Phoenix

پروژه ی فینیکس بازی ای بود که ما همزمان که درحال ساختن Halo1 بودیم بر روی آن کار میکردیم.در آن زمان خیلی چیزها بود که ما بسیار درباره ی آنها هیجان زده بودیم.این بازی شبیه بازی موفق Minecraft بود که میتوانستید در آن قلعه بسازید و بعد به صورت کامل آن را نابود کنید.بیشترین دلیلی که این بازی روشنی روز را ندید هیلو بود.تیمی که بر روی ساخت این بازی گذاشته شده بودن چندین و چندبار میان ساختن هیلو۱ و۲ پخش شدند که به ما در ساخت بازی کمک کنند.در این بازی شماهرچه که میخواستید میتوانستید بسازید.بلاخره ما باید تصمیم میگرفتیم که نیروهایمان را باید روی این بازی یا هیلو بگذاریم.سر انجام هیلو جواب ما بود.

با توجه به شناختی که ما از بانجی داریم این بازی میتوانست رقیب بسیار جدی برایMinecraft باشد که پروژه ی عظیم هیلو این اجازه را نداد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

13 + 9 =