خانه / اخبار / پیش فروش خیره کننده GTA V در آمریکا

پیش فروش خیره کننده GTA V در آمریکا

تنها چند هفته تا عرضه ی رسمی عنوان GTA V باقی مانده که پیش فروش دیوانه وار این عنوان سبب شده است تا طیف کثیری از عناوین مختص کنسول های نسل هشتم از لحاظ پیش فروش را به زیر خود بکشاند.

پیش فروش خیره کننده GTA V در آمریکا

بر اساس آخرین آمار و ارقام بدست آمده از سوی وب سایت VGCharts،پیش فروش عنوان Grand Theft Auto V بر روی کنسول Xbox 360 در ایالت متحده ی آمریکا سبب شده تا سایر عناوین مختص کنسول های نسل هشتم از قبیل Call Of Duty:Ghost,Battlefield 4 و… در پایین این نمودار در قیاس با عنوان Open_World شرکت نامدارRockstar قرار بگیرند.

GTA V در تاریخ ۱۷ سپتامبربر روی دو پلتفرم PlayStation 3,Xbox 360 عرضه می گردد.

همچنین لازم به ذکر است،این آمار و ارقام پیش فروش عناوین متعدد بر روی پلتفرم های مختلف،تا تاریخ ۳۱ آگوست سال ۲۰۱۳ میلادی صورت گرفته است که شما در ادامه میتوانید تصویری در خصوص ۱۰ عنوان برتر پیش فروش شده در کشور آمریکا را مشاهده بفرمایید:

پیش فروش خیره کننده GTA V در آمریکا

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × 1 =