خانه / کنسول های بازی / کنسول های نسل بعد!! Shinji Mikami میگوید : به کینکت علاقه مند هستم!

کنسول های نسل بعد!! Shinji Mikami میگوید : به کینکت علاقه مند هستم!

رئیس استودیو Tango Gameworks و خالق سری Resident Evil یعنی آقای شینجی میکامی اخیراً در مورد کنسول‌های نسل بعد اظهار نظراتی را انجام داده است که به نظر می‌رسد از وجود کنسول‌های Xbox One و PS4 راضی است.

Shinji Mikami

در گفتگویی که وی اخیراً با مجله ژاپنی Famitsu داشت، از او در مورد ایده‌هایش مربوط به کنسول‌های Xbox One و PS4 پرسیده شد که وی در جواب به این سئوال گفت:

قدرت گرافیکی و پردازشی که این کنسول‌ها دارند، بسیار تحسین برانگیز و مناسب هستند. مطمئناً من از به اختیار داشتن قدرت زیاد و استفاده‌ی بیشتر از حافظه و قدرت کنسول‌ها بسیار خشنود خواهم شد. نکته‌ی جالب توجه دیگر این است که کنسول‌ها می‌توانند از طریق سیستم Cloud محتواهای مختلفی را برای بازی‌های خود دریافت کنند. علاوه بر آن من به کینکت علاقه‌مند شدم و اگر دقت بالایی داشته باشد، من مایل هستم از آن استفاده کنم. البته نباید فراموش کرد که در آخر فقط یک کنسول کافی خواهد بود.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × چهار =