خانه / اخبار / گرافیک بالا Battlefield 4 بر روی PS4

گرافیک بالا Battlefield 4 بر روی PS4

گرافیک بالا Battlefield 4 بر روی PS4

هنگامی که سایت Fox Business از پیتر مور که مدیر عامل EA می باشد، سوالی پرسید مبنی بر این که او انتظار دارد که گیمرهای PlayStation 4 چه بازی هایی را از EA بخواهند اعلام کرد :

خوب باید بگویم که ما در یک نقطه بزرگ می باشیم. بازی های ورزشی، همواره در کنسول های PlayStation محبوب بوده اند و معتبر بودن برند EA Sports هم بر روی پلتفرم PlayStation ایجاد و ساخته شده است. در حال حاضر، مواردی که PlayStation Network فراهم می کند، به خوبی با آن چه که می خواهیم متناسب است. بنابر این بازی های Madden, FIFA بر روی PlayStation 4 بسیار خوب خواهند بود و از قدرت PlayStation Network هم به درستی استفاده می کنند.

در بخش شوترها نیز، Battlefield 4 که در تاریخ ۲۹ اکتبر عرضه می شود، از لحاظ گرافیک و به طور کلی، هیولایی بر روی PS4 خواهد بود.

اگر چه Battlefield 4 در تاریخ ۲۹ اکتبر برای سیستم های نسل فعلی عرضه می شود، ولی در تاریخ ۱۵ نوامبر هم برای ps4 و xbox one خواهد آمد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 − 5 =