خانه / اخبار / گرافیک بهتر Need For Speed Rivals بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one

گرافیک بهتر Need For Speed Rivals بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one

این طور که از شواهد پیدا است یکی از دو کنسول نسل بعدی ps4 و xbox one قدرت نسبتا بیشتری در مقایسه با دیگری دارد. این صحبتیست که مارکوس نیلسون تهیه کننده اجرایی Need For Speed Rivals داشته و بر طبق اعلام او گرافیک این بازی بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one بهتر از دیگری خواهد بود. البته به نظر می رسد که نیلسون برای این که باعث ناراحتی سونی و مایکروسافت نشود از فاش کردن نام این کنسول طفره رفته است.

Need for Speed : Rivals

trans Need For Speed Rivals بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one گرافیک بهتری دارد

مارکوس نیلسون در گفتگویی که با سایت VideoGamer.com داشته در این مورد اعلام کرده است :

  آن چه که ما بر روی کنسول های نسل بعدی دیده ایم در واقع این است که آن ها در مقایسه با آن چیزی که قبلا تصور می کردیم کمی قوی تر هم هستند. به خصوص یکی از آن ها. البته من قصد ندارم به شما بگویم که کدام یک از دو کنسول ps4 و xbx one قوی تر از دیگری می باشد.

و این باعث شده است که من خیلی خوش حال باشم. البته در واقع من فکر می کنم که  ما در ساخت Need For Speed Rivals موارد برابر بسیار زیادی را بر روی هر دوی این کنسول ها به ارمغان آورده ایم. اما شاید مقداری گرافیک بازی بر روی یکی از این دو کنسول ها برتر از دیگری باشد.

البته هنگامی که از مارکوس نیلسون سوالی پرسیده شد که آیا این کنسول قوی تری که از آن حرف می زند ، ps4 می باشد ؟ او با بازی کردن با کلمات کاملا از جواب دادن به این سوال طفره رفت.

سوال VideoGamer این بود :

  آیا این بدان معنا است که نسخه ی ps4 بازی Need For Speed Rivals گرافیک بهتری در مقایسه با xbox one دارد ؟

و این هم جواب نیلسون :

من فکر می کنم که هر دوی این کنسول ها تا حد زیادی با یکدیگر برابر هستند. هر چند که یکی از آن ها ممکن است که کمی برتری داشته باشد.

اگر چه هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One مشخصاتی مشابه دارند ولی ps4 دارای حافظه ی سریعتر GDDR5 در مقایسه با DDR3 کنسول xbox one می باشد. و به هر حال سایت  VideoGamer بر این عقیده است که نظریه ی نیلسون نشان می دهد که سازندگان third-party به جای آن که نسخه های یکسانی از بازی ها را در تمامی پلتفرم ها ارایه دهند ، از قدرت های اضافی PS4 برای مقداری برتری بر روی این کنسول استفاده خواهند کرد.

Need For Speed Rivals در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ ( ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های pc ، PlayStation 3  , Xbox 360 عرضه می شود. نسخه های PlayStation 4 , Xbox One هم در ماه نوامبر خواهند آمد و چندین جایزه ی معتبر از جمله بهترین ریسینگ E3 را نیز از آن خود کرده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 + پنج =