خانه / اخبار / گیمر ها خواستار انتشار Ryse Son of Rome برای pc و ps4 اند

گیمر ها خواستار انتشار Ryse Son of Rome برای pc و ps4 اند

یکی از بازی های بسیار جالبی که توانست در نمایشگاه E3 امسال مورد پسند عموم واقع شود Ryse Son of Rome بود که توسط Crytek به طور انحصاری برای xbox one در حال ساخته شدن است و ناشر آن نیز مایکروسافت می باشد. حال چنین نمایشی از بازی باعث شده است که گیمر های pc و حتی طرفداران ps4 هم به این عنوان ابراز علاقه کنند و با جمع آوری امضا خواستار عرضه ی این بازی برای این دو پلتفرم هم شده اند.

 Ryse Son of Rome

همچنین همراه با جمع آوری این امضاها یک بیانه نیز برای انتشار Ryse Son of Rome در PC (و PS4) منتشر شده که به شرح زیر می باشد :

  گیمر های بسیاری هستند که به بازی های مربوط به دوران روم باستان و تاریخ روم دیوانه وار علاقه مندند و برای گیمر های pc برخی بازی ها در این مورد مانند ROME TOTAL WAR ساخته شده است ولی هرگز عنوانی مربوط به دوران روم را در  سبک سوم شخص تجربه نکرده اند.

این که بتوانیم در پلتفرم های دیگر هم فرصتی را به دست بیاوریم که به عنوان یک سرباز رومی و در یک بازی سرتاسر سوم شخص به ماجراجویی بپردازیم باورنکردنی و بسیار خوب می باشد و شرم آور و نا عادلانه است که این بازی فقط برای XBOX One بیاید.

البته شانس این که Ryse Son of Rome برای پلتفرم ps4 و یا هر پلتفرم دیگری از سونی بیاید غیر ممکن است چرا که ناشر این بازی مایکروسافت می باشد و به همان اندازه غیر ممکن است که infamus second son برای xbox one عرضه شود ! ولی در مورد نسخه ی pc می توان گفت که احتمالش وجود دارد. چرا که در گذشته بسیاری از انحصاری های Xbox و Xbox 360 مدتی بعد برای pc هم عرضه شدند که از بین آن ها می توان به Halo 2, Fable 1 و ۳, Gears of War, Alan Wake اشاره کرد.

شاید اگر این امضاها به حد کافی برسد ، Crytek توجه بیشتری به انتشار این بازی بر روی پلتفرم های دیگر داشته باشد. البته شاید. به هر حال Ryse Son of Rome در اواخر سال ۲۰۱۳ برای xbox one منتشر خواهد شد.

شما نیز اگر خواستار انتشار این بازی بر روی پلتفرم های دیگر هستید می توانید برای امضا دادن به اینجا بروید و در قسمت سمت راست سایت change.org درخواست خود را ارایه دهید.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 − شش =