خانه / جشنواره ها و نمایشگاه ها / گیمز کام ۲۰۱۳ : تریلر بازی Dragon Age: Inquisition

گیمز کام ۲۰۱۳ : تریلر بازی Dragon Age: Inquisition

شرکت الکترونیک آرتز در نمایشگاه گیمز کام ، دیشب تریلری از بازی Dragon Age: Inquisition منتشر کرد که در ادامه می توانید آن را مشاهده و یا دانلود کنید . این بازی پیش از این در نمایشگاه E3 معرفی شده بود .

وقایع بازی Dragon Age: Inquisition در سرزمینی با نام Thesdas  روی می دهد که در هرج و مرج می باشد و گروه Chantry وارد یک جنگ با mages ها شده است و در این بین گروه های  Seekers of Truth و the Templers هم دیگر ارتباط خودشان را با گروه Chantry قطع کرده اند. در این بین اوضاع سیاسی و اجتماعی هم بسیار آشفته شده و به یک باره یک قطره اشک از آسمان بر روی زمین می افتد و باعث باز شدن یک در می شود و در نتیجه شیاطین وارد دنیای انسان ها می شوند.

E3-2013-EA-Dragon-Age-Inquisition-035

 

634510_3oUy1kZe دانلود تریلر با لینک مستقیم / حجم : ۱۵ مگابایت

 

 

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده + 10 =