خانه / اخبار / گیمز کام ۲۰۱۳ : The Last Guardian در مراحل مهم ساخت

گیمز کام ۲۰۱۳ : The Last Guardian در مراحل مهم ساخت

طبق صحبت های سرپرست استودیوی Ico head و کارگردان خلاق بازی ، آقای Fumito Ueda ساخت بازی The Last Guardian در مراحل مهمی قرار دارد. اما در Sony Computer Entertainment ژاپن در اولویت قرار ندارد.

طی مصاحبه ای که اقای Ueda انجام داده است، اذعان می کند که در حال حاضر بازی PS3 به نام Puppeteer و عنوان لانچ Knack در اولویت قرار دارند. Ueda درباره ی The Last Guardian می گوید:

این بازی در اولویت های آخر ما قرار دارد. اما استودیوی ژاپن SCE که بر روی The Last Guardian کار می کند، عناوینی نظیر Puppeteer و Knack را در اختیار دارد. این دو بازی در اولویت های ما قرار دارد.

The Last Guardian در این چند ساله پیشرفت کندی را داشته است. معاون رئیس ارشد توسعه محصولات ، آقای Scott Rohde در مراسم E3 2012 گفته بود که بازی زمانی عرضه خواهد شد که آماده باشد. ایشان همچنین افزودند که سونی هیچ عجله ای نسبت به عرضه ی این بازی ندارد.

در پایان لازم به ذکر است که The Last Guardian رسما در مراسم سرگرمی های الکترونیکی EXPO معرفی شده بود.

گیمز کام 2013 : The Last Guardian در مراحل مهم ساخت

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 − 12 =