خانه / کنسول های بازی / تاریخ انتشار Xbox One اعلام شد

تاریخ انتشار Xbox One اعلام شد

کمپانی پر آوازه ی مایکروسافت در آخرین کنفرانس خود در E3 2013 تاریخ عرضه ی کنسول نسل بعدی خود را به طور دقیق مشخص نکرد و تنها اعلام کرد که این کنسول در نوامبر امسال عرضه خواهد شد.اما امروز,براساس اعلام وبسایت رسمی Xbox تاریخ عرضه ی دقیق این کنسول در ۵ نوامبر (۱۴ آبان) و همراه با انتشار Call of Duty: Ghosts  اعلام شده است.

5 نوامبر تاریخ انتشار Xbox One اعلام شد

تا به امروز کنسول نسل بعدی مایکروسافت تاریخ دقیقی را برای عرضه نداشته است,اما امروز و براساس وبسایت رسمی ایکس باکس,اعلام شده است که این کنسول همراه با نسخه ی جدید ندای وظیفه:ارواح و در تاریخ ۵ نوامبر( ۱۴ آبان)  منتشر خواهد شد.

این خبر به هیچ وجه نمیتواند اشتباه و غلط باشد,زیرا مالک اصلی این سایت کمپانی مایکروسافت میباشد و همچنین از طرفی دیگر تاریخ عرضه ی نسخه ی جدید ندای وظیفه نیز در تاریخ ۵ نوامبر است.

خبرهای بسیاری در رابطه با اینکه کدام یک از کنسولهای نسل هشتمی زودتر به بازار عرضه خواهد شد به گوش میرسد,اما بسیار غیر ممکن است که کنسول نسل بعدی سونی زودتر از این تاریخ و در ماه سپتامبر عرضه شود.!!!!!

پس با ما همراه باشید تا اگر کمپانی سونی تصمیم بر این گرفت که کنسول خود را یک هفته زودتر از مایکروسافت عرضه کند که عملا این کاری غیر ممکن است,شما را در جریان بگذاریم.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × پنج =