خانه / اخبار / Battlefield4 با kinect کنسول Xbox one سازگاری دارد!

Battlefield4 با kinect کنسول Xbox one سازگاری دارد!

xbox-one111

شرکت DICE تایید کرد ، Battlefield 4 از سنسور kinect  کنسول Xbox one پشتیبانی خواهد کرد.

مدیر کل شرکت DICE ، آقای  Karl Magnus Troedsson طی اظهار نظری از پشتیبانی بازی Battlefield4 از Kinect سخن به میان آورد ولی جزئیات دقیقی را ارائه نداد. شما می توانید صحبت های ایشان را در زیر مشاهده کنید:

ما ایده های قابل اجرایی را بر روی Kinect جدید داریم. ما به این می نگریم که چه چیزی دقیقا به ارزش های گیمر هایمان اضافه کنیم. شما وقتی به نوع بازهایی که ما ساخته ایم می نگرید و یا حتی همین Battlefield ، یک بازی شوتر اول شخص است که به مهارت وابسته است. ورود طرحی جدید بسیار مهم است. اگر می خواهید همان فرمول اصلی بازی را داشته باشید ، همان طور که ما اکنون آن را در اختیار داریم ، شما نیاز به کنترل دقیق اوضاع دارید و سعی کنید کاری را انجام دهید که این سنسور ضربه ای را به پیکره ی اصلی بازی  وارد نکند. اما جاهای دیگری هستند که استفاده از این سنسور در آن ها  احساس می شود و ما می خواهیم از آن برای کارهای دیگری در بازی استفاده کنیم. ولی دقیقا مشخص نکرده ایم که به چه نحوی قرار است در بازی مورد استفاده قرار گیرد.

با این صحبت ها می توان نتیجه گرفت که بازیکنان دستان خود را برای حرکت سربازان و شلیک به دشمن حرکت نخواهند داد. شما فکر می کنید کینکت چگونه در Battlefield4 مورد استفاده قرار می گیرد؟ ما را در جریان نظرات خود قرار دهید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 3 =