خانه / اخبار / Call of Duty: Ghost : Infinity Ward برترین گرافیک را بر روی pc خواهد داشت

Call of Duty: Ghost : Infinity Ward برترین گرافیک را بر روی pc خواهد داشت

بله تیتر خبر کاملا درست است ! چرا که بیش از این نسخه های pc هر عنوانی از سری Call of Duty به دلیل مشکلات گرافیکی و دیگر ایرادات ، کم ترین امتیاز را در میان دیگر پلتفرم های اصلی داشته اند. ولی حال Infinity Ward آمده تا جبران مافات کند و بر طبق اعلام این استدیو گرافیک Call of Duty: Ghost بر روی pc ، حتی بالاتر از نسخه های کنسول های نسل بعدی می باشد.

Call of Duty: Ghost : Infinity Ward

Call of Duty: Ghost قرار است که از برخی بافت های اضافه بر روی pc بهره ببرد تا این اطمینان حاصل شود که بهترین نسخه ی بازی بر روی pc تا به امروز باشد و حتی ممکن است که از نسخه های کنسول های نسل بعدی نیز جلوتر بزند.

مارک رابین از استدیوی Infinity Ward در گفتگویی با سایت Kotaku در این مورد اعلام کرده است :

ما این بار قصد داریم که بر روی PC رویکرد کاملا مختلفی نسبت به بازی های قبلی این سری داشته باشیم. در حال حاضر نسخه ی pc این بازی مجموعه ای از دارایی ها و موارد با ارزش را دارد و Ghost بهترین نسخه از سری Call of Duty می باشد که ما تاکنون بر روی pc ساخته ایم.

رابین همچنین افزوده است :

تیم ما در واقع از موارد بسیاری بر روی pc استفاده کرده است که باعث شده حتی بالاتر از نسخه های کنسول های نسل بعدی قرار بگیرد که از جمله ی این برتری ها می توان به کیفیت بالاتر بافت ها در pc اشاره کرد.

به هر حال همان طور که در اول خبر هم اشاره شد معمولا نسخه های گذشته ی این سری بر روی pc در مقایسه با نسخه های اصلی دیگر کم ترین امتیاز را دارا بوده است و حال شنیدن برتر بودن گرافیک Call of Duty: Ghosts بر روی pc می تواند خبر خوبی برای طرفداران این پلتفرم باشد.

عنوان Call Of Duty Ghosts قرار است در تاریخ ۱۴ آبان امسال برای پلتفرم های pc ،  PlayStation 3 ، Wii U ، Xbox 360 منتشر شود . تاریخ انتشار نسخه های نسل بعد این عنوان مشخص نشده است!

 

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست − ده =