خانه / اخبار / Dota 2 تابستان امسال منتشر خواهد شد!

Dota 2 تابستان امسال منتشر خواهد شد!

DotA-2-250x156

پایگاه بازی ایرانیان : سال هاست که منتظر هستیم تا نسخه دوم این بازی پرطرفدار منتشر شود، هم اکنون Valve اعلام کرد که تابستان امسال درهای بازی را بر روی تمام هواداران باز خواهد شد.

هم اکنون نسخه بتا بازی بر روی Steam در حال اجراست و مسابقات بسیاری در سراسر جهان صورت می گیرد. سایت PC Gamer چند روز قبل اعلام کرد که قرار است تا بازی Dota 2 در تابستان امسال منتشر شود و هم اکنون شرکت Valve این خبر را تایید و اعلام کرد که این عنوان “رایگان برای همه” خواهد بود.

در حال حاضر شما می توانید نسخه بتا بازی را در شبکه Steam تجربه کنید یا این که تا تابستان امسال صبر کنید و نسخه کامل را انجام دهید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × پنج =