خانه / اخبار / EA: پرخاشگری مایکروسافت با ما مانند سونی

EA: پرخاشگری مایکروسافت با ما مانند سونی

به نظر میرسد که مایکروسافت و EA رابطه ی جدیدی را با هم آغاز کرده اند .این را میتوان از عنوان Titanfall و نسخه ی دیچیتالی فیفا که مردم اروپا میتوانند در ازای پیش خرید Xbox One دریافت کنند متوجه شد.اما به تازگی آقای Peter Moore مدیر عامل EA اشاره کرده است که هیچ کدام از این دو شرکت را به عنوان شرکت محبوب هدف قرار نداده است و هر دوی آنها را دوست میدارد.همچینین ایشان اعلام کرده است که مایکروسافت نیز به مانند سونی با ما پرخاشگر بوده است!در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا جزئیات این مطلب را به اطلاع شما برسانیم.

 EA: پرخاشگری مایکروسافت با ما مانند سونی

در صحبت های اخیری که آقای Peter Moore در رابطه با رابطه ی EA با سونی و مایکروسافت داشته اند اعلام کرده اند که:

رابطه ی ما با این دو شرکت به سالهای بسیار زیادی بر می گردد.من فکر میکنم که چیزهایی که ما در Gamescom دیدیدم،چشم انداز کوچکی از آینده ی ما بود.در این نمایشها،فقط ما کمی بیشتر از مایکروسافت دیدیم که این به این معنی نیست که آنها مورد علاقه ی ما می باشند.

ما همکاری های بسیاری را نیز با سونی و PlayStation 4 آغاز کرده ایم که این ها از سال های گذشته آغاز شده است و ما باید در آینده بیشتر در این رابطه صحبت کنیم.

اما چیزی که این روزها بیشتر به نظر مردم می آید،این است که فکر می کنند ما یک کنسول را بر دیگری ترجیح داده ایم.ما هردوی آنها را از صمیم قلب دوست می داریم.این برای جامعه ی ناشرها بسیار  اهمیت دارد  که این دو کمپانی به موفقیت برسند.

من فکر میکنم که گیمرها،فن ها،من خودم یک فن Xbox می باشم،من خودم یک فن PlayStation می باشم.آنها باید تصمیم خود را در این رابطه بگیرند.اما من میبینم  که بسیاری از آنها تصمیم دارند هر دوی آنها را امتحان کنند.

مایکروسافت نیز به مانند سونی بسیار با ما پرخاشگر بوده است.مشخصا ما یک ناشر پر قدرت می باشیم و می توانیم بهترین محتواها را در اختیار علاقه مندان قرار بدهیم و تفاوتی ایجاد کنیم.اما هر دوی آنها می خواهند در رابطه با این کیفیت مطمئن بشوند.

در رابطه با نسخه ی دیجیتالی فیفا ۱۴ که مخصوص کسانی است که کنسول Xbox One  را در اروپا پیش خرید کرده اند آقای Moore اینگونه پاسخ داده اند:

ما در حال پیدا کردن فرصت  هستیم تا هرچه که میتوانیم فیفا ۱۴ را در دستان علاقه مندان قرار بدهیم.ما بسیار به این بازی افتخار می کنیم.همچنین مد FIFA Ultimate Team نیز بسیار خاص می باشد و ما به آن نیز افتخار می کنیم.

مایکروسافت احساس می کند که در اروپا کمی از PlayStation عقب می باشد و با این روش می تواند آن را جبران کند.من فکر میکنم که مایکروسافت با این کار می خواهد ارزش ها را بیشتر کند و سونی نیز با آن قیمت فوق العاده اش از این سمت به ارزش های خود اضافه کرده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − 14 =