خانه / اخبار / GTA V گلد شد | نطق راک استار لیک شد

GTA V گلد شد | نطق راک استار لیک شد

همانطور که مطلع هستید، به تازگی خبرهای زیادی مبنی بر لیک شدن عنوان GTA V منتشر شده که و شرکت راک استار رسما اعلام کرد تمامی اطلاعات مرتبط با لیک شدن عنوان GTA V، بدون شک و گمان دروغ می باشد. حال راک استار فاش کرد که بازی گلد شده است.

GTA V گلد شد | نطق راک استار لیک شد

این موضوع بدین معنا است که بازی به طور صد در صد آماده است. این بیانیه در سایت رسمی راک استار نمایان شده است. راک استار در ادامه اظهار داشت که سازندگان و ناشر بازی ناراحت هستند. اما هنوز بازی جزئیاتی را در خود دارد که در هفته ی جاری با آن ها آشنا خواهید شد. بیانیه ی راک استار را می توانید در زیر مشاهده کنید:

ما با خوشحالی اعلام می کنیم که بازی Grand Theft Auto V گلد شده است و ما آماده ی انتشار بازی در تایخ ۱۷ سپتامبر برای Xbox360 , PlayStation 3 هستیم. متاسفانه جمع کثیری از مردم که ممکن شما آن ها را بشناسید، نسخه ی دیجیتالی پیش فروش شده ی بازی را از طریق PlayStation Store اروپا دانلود کردند که این امر منجر به لیک شدن برخی از اطلاعات با ارزش و مفید بازی از قیبل رونمایی از بخش آنلاین شد. همان طور که قابل تصور است، ما از گسترش یافتن لیک و اسپویل شدن بازی در زمانی نزدیک به انتشارش بسیار ناراحت هستیم. GTA V نشان دهنده ی سال ها کار سخت افرادی از سراسر دنیا می باشد، و همه ی ما نتوانستیم بیشتر از این خوشحال باشیم که سرانجام می توانیم در تاریخ ۱۷ سپتامبر آن را با شما به اشتراک بگذاریم. لطفا از همین الان تا زمان انتشار منتظر تمامی اطلاعیه های ما در باره ی GTA V باشید. چون قطعا ما هنوز چیز های بیشتری را برای معرفی کردن رسمی آن ها داریم.

به نطق انجمن Social Club ما دقت ویژه ای داشته باشید.” لطفا به خلطر داشته باشید: قانون شماره ی ۱ می گوید که لطفا از گسترش دادن اطلاعات غلطی که ما خواهان گسترش آن نیستیم و یا جعلی هستند، خودداری کنید.” هر کسی در راک استار خود را درگیر بحث هایی از این قبیل کند، تا قبل از انتشار بازی در تاریخ ۱۷ سپتامبر حق اظهار نظر کردن از او سلب می شود. از شما به خاطر همه ی حمایت ها و درک و فهم این موضوع متشکریم.

Grand Theft Auto V قرار است در تاریخ ۱۷ سپتامبر برای کنسول های PS3 و Xbox 360 عرضه شود. هنوز خبری رسمی مبنی بر عرضه ی این بازی بر روی PC منتشر نشده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پانزده − ده =