خانه / اخبار / Holiday 2013 یکی از کلید های موفقیت Wii U است

Holiday 2013 یکی از کلید های موفقیت Wii U است

معاون اجرایی توسعه ی تجارت و برند استراتژیک، آقای Michael P. Hogan به سرمایه گذاران توضیح داد که holiday 2013 یا همان روز مقدس کلید موفقیت Wii U محسوب می شود.

Holiday 2013 یکی از کلید های موفقیت Wii U است

همچنین Hogan متذکر شد که فقدان بازی دلیل اصلی ترغیب نشدن سرمایه گذاران بزرگ به سرمایه گذاری بر روی این کنسول شده است. Hogan گفت که آن ها نسبت به بازی های جدید Nintendo هیجان زده شده است. و خواهند دید که در پاییز امسال و در روز مقدس پتاسیل عملکرد اجرایی این کنسول به طرز قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

ایشان صحبت های خود را این چنین بیان کردند:

در مورد کارایی کنسول Wii U و این که چگونه این عوامل موجود در مدل های تجسمی آن ها وارد شده است، بسیار زیاد از ما سوال پرسیده شده است. در پیش بینی قبلی سطح موفقیت این کنسول جدید ۲۰۱۳ و کنسول های Sony و Microsoft را ۸۰ تا ۸۵ درصد کنسول های نسل قبل تخمین زدیم. براساس اطلاعاتی که در حال حاضر در اختیار داریم، پیش بینی کردیم که Wii U هم از نظر فروش سخت افزار و هم از نظر نرم افزار در سطح بسیار پایین تری نسبت به نسل قبل قرار دارد. این امر نشان دهنده ی این است که ما از قبل فرضیات محافظه کارانه ای را برای Wii U داشته ایم. و در زمان عرضه این کنسول بیش از حد انتظارات ظاهر شد. اما کلید موفقیت آن ها عملکردشان در روز مقدس یا همان Holiday است.

ایشان در ادامه افزودند:

لازم به ذکر است که با توجه به تحقیقات ما دلیل این که مردم این کنسول را خریداری نمی کنند، محدودیت بازی های جدیدی است که برای این کنسول عرضه می شود. در مراسم E3 ما از معرفی بازی های جدید برای این کنسول هیجان زده شده ایم. خواهیم دید که در پاییز امسال و در روز مقدس پتاسیل عملکرد اجرایی این کنسول به طرز قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هجده + یک =