خانه / اخبار / Infinity Ward از کیفیت صحنه های سینمایی Call of Duty: Ghosts میگوید

Infinity Ward از کیفیت صحنه های سینمایی Call of Duty: Ghosts میگوید

با توجه به اعلام Infinity Ward ، نسخه های نسل فعلی Call of Duty: Ghosts هم دارای گرافیک بالایی می باشند و این به خاطر این است که از مزایای نسخه های نسل بعدی نیز بهره برده اند. همچنین این استدیو کیفیت صحنه های سینمایی بازی را نیز شگفت انگیز نامیده است.

 Call of Duty: Ghosts

مارک رابین تهیه کننده ی اجرایی Infinity Ward در گفتگویی با سایت GamesIndustry اظهار داشته است :

  در واقع حتی قبل از این که نسل بعدی رونمایی شود ، ما می خواستیم که هر نسخه از بازی را به طور مستقل بسازیم و چنین چیزی واقعا خیلی به ما کمک کرد. ما در واقع نمی خواهیم که بازی را فقط برای یک پلتفرم بسازیم و سپس  آن را بر روی دیگر پلتفرم های پورت کنیم. در واقع بازی بر روی تمامی پلتفرم ها به طور همزمان ساخته می شود و همچنین وقتی هر کسی هر نسخه از بازی را بررسی می کند ، می خواهیم به این اطمینان برسد که بر روی هر کدام از نسخه های بازی کار زیادی شده است و احساس بدی بر روی هر کدام از پلتفرم ها نداشته باشد.

در بخشی دیگر ، ما موتور جدیدی ساخته ایم که بر روی تمامی پلتفرم ها سازگار است. این موتور فقط مربوط به نسل بعدی نیست و در حال حاضر نسل فعلی نیز از این موتور بسیار بهره برده است.

بزرگ ترین تفاوتی که ما با تغییر این نسل انجامش داده ایم ، این است که ما در حال ساخت موارد با ارزشی برای کیفیت سینمایی بازی می باشیم و این کیفیت نه تنها بر روی pc ، بلکه در نسل بعدی نیز بسیار بالا می باشد. کیفیت صحنه های سینمایی بازی واقعا شگفت انگیز است و ما با استفاده از موارد با ارزشی که هر پلتفرم دارد ، بهترین ها را بر هر کدام از پلتفرم های بازی به ارمغان آورده ایم.

Call Of Duty: Ghosts در تاریخ سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲برای پلتفرم های pc ،  PlayStation 3 ، Wii U ، Xbox 360 عرضه می شود. نسخه های Xbox One و PlayStation 4 هم در تاریخی بعد خواهند آمد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × دو =