خانه / اخبار / با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

در می ۲۰۱۳ و در مراسم رونمایی از Xbox One بود که مایکروسافت اعلام کرد که Xbox One دارای یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی می باشد که غیر قابل تعویض هم است . اما اگر براین عقیده هستید که این فضا کافی نیست نگران نباشید چرا که مایکروسافت به شما امکان ذخیره سازی بازی ها و دیگر داده ها را از طریق Cloud می دهد.

 

در مراسم PAX Australia ، مایکروسافت تایید کرده است که Xbox One فضای هارد نامحدودی را از طریق سرویس Cloud ارائه می دهد. با این حال شرایط خاصی برای استفاده از این سرویس وجود دارد و شما نیاز دارید که یک عضویت گلد در xbox one داشته باشید. گرچه احتیاجی نیست که شما یک حساب گلد برای دانلود سیوهای خودتان در Xbox 360 خودتان داشته باشید و یعنی این که برای ذخیره کردن چیزی احتیاجی به پرداختن هزینه ندارید.

روابط عمومی مایکروسافت در این مورد اعلام کرده است :

Xbox Live از طریق cloud یک فضای ذخیره سازی نامحدود را بر روی Xbox One و برای تمامی کاربران Xbox Live ارائه می دهد و شما می توانید انواع مختلفی از محتویات Xbox Live را ذخیره کنید که این چیز ها شامل مشخصات پروفایل شما ، بازی ها ، Achievement ها و سرگرمی های دیگر می باشد. این محتویات بر روی سرویس cloud ذخیره خواهد شد و بنابر این شما می توانید در هر نقطه ، در هر زمان و بدون توجه به جایی که هستید طور خودکار به آن دسترسی داشته باشید.

xbox one

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × سه =